Logo

Mercedes - Benz B200

Број на оглас: 2911072 | Објавен на: 17.07.2018, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba,
bez dopolnitelni vlozuvanja.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач