Logo

Vibratori za beton

Број на оглас: 2911489 | Објавен на: 03.07.2020, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


- vibrator trofazen so dva priklucoci
- vibrator paclite
- elektricna pila boch PKS 54
- elektricna motorka boch AKE 30s

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Goran Nikolov

Потврден огласувач