Logo

Производна хала

Број на оглас: 2911501 | Објавен на: 25.12.2018, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 571 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Се продава производна хала од метална конструкција со вкупна внатрешна површина од 571м2 и дворно место од 425м2. Цена по договор. Лице за контакт Миле 071398603

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач