Logo

Se prodava cevki col ipol pocinkovani

Број на оглас: 2912050 | Објавен на: 29.07.2018, 08:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cevki col ipol pocinkovani dolgi 6 metra .15 cevki dzvonete samo na ovoj broj kontakt 077-964-673 Imam i wiber
 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 delovi

Потврден огласувач