Logo

Lavazza nov kafemat na kaspuli za espreso

Број на оглас: 2912282 | Објавен на: 03.04.2020, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Kapsula kompatibilna 14den
Ima 5 vrsti
Kontakt 078 298 265

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 joco

Потврден огласувач