Logo

WELTMEISTER

Број на оглас: 2912776 | Објавен на: 24.03.2019, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Извонредна клавијатура која може да се носи со хармоники од многу повисока класа ,перфектно точно наштимана ,со кабина на сите регистри, едноставно со два збора извонреден квалитет !

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Todor

Потврден огласувач