Logo

PEUGEOT 206 1.4 HDI 2006 G EURO 4

Број на оглас: 2913075 | Објавен на: 30.09.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PEUGEOT 206 1.4 HDI 51 KW proizvedeno 2006 godina vo perfektna sostojba

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач