Logo

Епсон 5050 печатар и скенер

Број на оглас: 2913174 | Објавен на: 12.07.2018, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Вид на оглас: Се продава


Се продава печатар со скенер Епсон 5050

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач