Logo

Prodavam pezo 406

Број на оглас: 2913398 | Објавен на: 23.07.2018, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 406

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo 406 benzin plin 2.0i 100kv ful oprema tel 071-247-517 saso

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач