Logo

Kymco syper 8

Број на оглас: 2913484 | Објавен на: 21.05.2019, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prv gazda,proizveden e 2012 godina

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач