Logo

redosealka

Број на оглас: 2913489 | Објавен на: 17.09.2020, 04:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam kobinirana redosealka gaspardo 24 reda so pet operacii 2013 god redosealkatae nova ima 80 hektari poseano

 Велес    Општина:Градско

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач