Logo

Citroen zx 19 obicen dizel so ful oprema cena 799e

Број на оглас: 2913712 | Објавен на: 28.08.2018, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: ZX

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 69 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima el stakla servo centralno dpbri gumi

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач