Logo

Motor za Audi A6 2.0 tdi 2012

Број на оглас: 2913741 | Објавен на: 20.01.2019, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Tип на делови: Мотори

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor za Audi A6 2.0 tdi od 2012 godina,177 ks,so pominati 140000 km.
Motorot e gol,bez drugi dodatoci.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Florin

Потврден огласувач