Logo

Mesalica mesalki za beton PROFESIONALNI

Број на оглас: 2913919 | Објавен на: 14.12.2018, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Doneseni od italia
Cvrsti kvalitetni profesionalni
Ekstra mesalki
3komada
Doneseni od italia
250=,LITRI
I edna malecka mesalka
Za domasni potrebi..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач