Logo

AUDI.A6.2.5.TDI.180.KS.2001.GOD 4X4.AUTOMATIC.FULL

Број на оглас: 2914157 | Објавен на: 24.04.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI.A6.2.5.TDI.180.KS.4X4.2001.GOD
AUTOMATIC
KLIMA
XENON
HALOGENI
ELEKTRIKA
TEMPOMAT
CENTRALNO
NASLONJACA
ABS.ESP.AIRBAG
PARKING.SENZORI
16.ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
REG.05.2018
ZELEN.KARON
KAKO.NOVO
FULL

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач