Logo

Stara Kukja vo Bogomila

Број на оглас: 2914207 | Објавен на: 07.12.2018, 02:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 110 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1870

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Selo Bogomila

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja vo S Bogomila. Za informacii barajte Stevan na tel 071643638

 Велес    Општина: Чашка

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач