Logo

NIVA DO ASVALT NA PATOT TRKANE BANE

Број на оглас: 2914222 | Објавен на: 07.02.2019, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1200 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naogs na eden kilometar posle sina ptica prema bane prva e do asvaltot od stranata na oblesevo

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач