Logo

Niva vo Selo Banjica

Број на оглас: 2914355 | Објавен на: 20.11.2018, 06:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo Selo Banjica / Veles
so povrshina od 5 dekari
blizu seloto , vednash do asfaltot
niz nivata tece reka

075 880445
075 880445
075 880445
075 880445
075 880445

Kire

 Велес    Општина: Чашка

Прати Е-Маил

 Žarko

Потврден огласувач