Logo

Mesalica (mikser) za beton

Број на оглас: 2914362 | Објавен на: 04.09.2020, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Mesalica (mikser) za beton
075336274 / 070247068

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 viluskar

Потврден огласувач