Logo

MAZDA 6 Za samo 2150 evra

Број на оглас: 2914602 | Објавен на: 31.03.2020, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 1.749 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


M A Z D A 6
Klimatronik
Vebasto greanje
Napraven servis ulje, filtri, diskovi, plocki vo ovlasten servis
Imase mal udar odpozadi sto i se smeneti branikot i komplet gepek so staklo(treba dase isfarba)
Uvoz od Avstria
Moze da se carini vo MK EURO 4

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 DEJAN

Потврден огласувач