Logo

Mercedes atego 816

Број на оглас: 2914631 | Објавен на: 14.11.2018, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e sega uvezen vo dobra sostojba,automatic,donesen so vozenje od germania,so roletna cerada,6,2m dolga...

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Auto Centar Struga

Потврден огласувач