Logo

Grbna pumpa 16l

Број на оглас: 2914839 | Објавен на: 13.09.2018, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 580 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat novi grbni pumpi sprayer 16litarski prakame po kargo do site gradovi . Za pogolema kolicina ekstra cena!!!

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач