Logo

Se izdava stan vo kukja

Број на оглас: 2915182 | Објавен на: 08.04.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 16 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Vlado Kantardziev

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava soba vo kukja, lokacija blizu bolnicata. Cena po dogovor.
Za informacii 070543705 / 075338014

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач