Logo

FIAT 500 DT.SPECIAL.

Број на оглас: 2915300 | Објавен на: 03.07.2020, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


FIAT 500 DT.SPECIAL.
Kompresor so vozdusni kocnici.
Razboj so kuka.
Servo volan.
Vo ispravna sostojba.
Registiran.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач