Logo

APARTMANI LA STABE - KRUSEVO

Број на оглас: 2915505 | Објавен на: 01.09.2020, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV и загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Taki

Потврден огласувач