Logo

Mini Cooper Roadster *** UNIKAT ***

Број на оглас: 2915772 | Објавен на: 09.08.2018, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Roadster

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


benz atest plin
reg cela god
4 glanc novi gumi
neuvezuvan
prva gazdarica
kolata e kako od salon
edna i edinstvena
samo za ljubiteli
trosi od 6 do 8 litri plin
bez nikakvi vlozuvnja, kolata e kako od salon

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 JORDAN

Потврден огласувач