Logo

Dronningborg D3600 kombajn

Број на оглас: 2915802 | Објавен на: 12.08.2020, 04:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kombajn Dronningborg D3600, Made in Denmark, so trier-vozdusno cistenje na zito

KONTAKT NA TEL. : 070222284

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ***

Потврден огласувач