Logo

TERMO PECKA

Број на оглас: 2916174 | Објавен на: 12.06.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


TERMO PECKA 4500DEN.
6kw

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач