Logo

CITROEN JUMPER 2.2 "08 EXTRA RAMNO NA NOVO

Број на оглас: 2916185 | Објавен на: 14.01.2019, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


САМО ВО АУТОНИКО!!!!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 18 МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ,ЖИРАНТИ МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ
CITROEN JUMPER
- ПРОИЗВЕДЕНО 2008 ГОДИНА
- ЗАФАТИНА 2198 СМ3
- СИЛА НА МОТОР 88 KW
- МАНУАЛЕН МЕНУВАЧ 6 БРЗИНИ
3 СЕДИШТА
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
- БОРД КОМЈУТЕР
- ТЕМПЛОМАТ
- ABS
- MULTISTAGE
- AIRBAG
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРЦИ
- ЕЛЕКТРИЧНО ПОДЕСУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ
- ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРЕН ПРОСТОР
ДОЛЖИНА 2,78 М
ШИРИНА 1,86 М
ВИСИНА 195 М
- ВОЗИЛОТО Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА БЕЗ НИКАКВА ЗАБЕЛЕШКА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДА УВЕЗЕНО ОД ХОЛАНДИЈА И ДОНЕСЕНО СО ВОЗЕЊЕ
- ЦАРИНЕТО И ПЛАТЕНИ СИТЕ ТРОШОЦИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070722077
ИЛИ ПОВЕЛЕТЕ НА ЛИЦЕ МЕСТО Н АНАШИОТ АВТОПЛАЦ КОЈ СЕ НАОГА ВО СЕЛОТО КАДРИФАКОВО Н АМАГИСТРАЛНИОТ ПАТ ШТИП-ВЕЛЕС КАДЕ ВО СЕКОЈ МОМЕНТ МОЖЕ ДА ПОГЛЕДАТЕ ПОВЕЌЕ ОД 100 ВОЗИЛА ИЛИ ПОГЛЕДАЈТЕ НА НАШАТА WEB STRANA WWW.AUTONIKO.MK

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  AutoNiko

Потврден огласувач