Logo

справа за стомачни вежби

Број на оглас: 2916221 | Објавен на: 04.06.2018, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Одлична справа за заводливи стомачни мускули.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Valentina

Потврден огласувач