Logo

SIFRA 1806. Se izdava namesten 3soben stan blizu Zeleznicka

Број на оглас: 2916345 | Објавен на: 12.09.2018, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Запад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA 1806. Agencija za Nedviznosti izdava renoviran namesten 3soben stan blizu Zeleznicka, PVC prozori, minimalni smetki

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Agencija

Потврден огласувач