Logo

Citroen C4 Picasso 2.0 HDI 100 KW 2008 god.

Број на оглас: 2917000 | Објавен на: 13.10.2018, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4 Picasso

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano,so kompletna ful oprema standardna za ovaa serija na vozila .Realni kilometri ,enterier perfekten kako nov ,odlicno podvozje, bez skrieni mani.

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing

Потврден огласувач