Logo

KANISTER CANISTER 20 L ZA BENZIN DIZEL

Број на оглас: 2917688 | Објавен на: 22.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 3 KANISTERI ZA GORIVO BENZIN ILI DIZEL. 20 LITARSKI. ODLICNA SOSTOJBA.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач