Logo

ELEKTRICEN KOTEL 24kw

Број на оглас: 2917693 | Објавен на: 08.08.2018, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
9.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Elektricen kotel za parno greenje, 24kw, vo odlicna sostojba mnogu malku koristen.
078 60 60 73

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач