Logo

prodavam zadna platforma za gliser

Број на оглас: 2917736 | Објавен на: 30.06.2020, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


prodavam zadna platforma za gliser ima i skalicki.
cena 150 evra tel viber 078.998235
tel ili na biljanatourism@yahoo.com

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ohrid

Потврден огласувач