Logo

Akita inu - So pedigre

Број на оглас: 2919341 | Објавен на: 23.07.2018, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Акита ину кученца, едно машко и три женски со педигре, окучени на 28 јуни. Резервирајте си навреме кученце од расата Акита ину, и вашиот живот да биде поисполнет со среќни и исполнети моменти. Кученцата потекнуваат од одлични родители и истите ги добивате со комплетна докумнтација, педигре и пасош, вакцинирани и прочистени. Родителите поседуваат одлична крвна линија и се оценети на повеќе изложби со највисоки оцени. На сликите се и родителите и нивните педигрина :)
Тони - 075 606 338

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач