Logo

Masa kompjuterska za deca (masa,stolica,fjoki)

Број на оглас: 2919437 | Објавен на: 12.01.2019, 01:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Masata e vo dobra sostojba odi zaedno so se stolicata

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ardit

Потврден огласувач