Logo

Se Prodava Fico

Број на оглас: 2919447 | Објавен на: 22.11.2020, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 1986

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 750 kw / 1020 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostoba.
Tel. 076 460 319
Blaze

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 cvete

Потврден огласувач