Logo

TIKO glicerinska pumpa za tiko

Број на оглас: 2919693 | Објавен на: 02.11.2018, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Ispravna so se glicerin vo nea gumicite ne se zapeceni

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач