Logo

Rent a car

Број на оглас: 2919707 | Објавен на: 01.07.2020, 00:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Изнајмувам Opel Meriva со full опрема (клима , електрични стакла, зелен картон)возилото е сигурно и перфектно без никакви дефекти сервисирано спремно за изнајмување.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 SistersN

Потврден огласувач