Logo

Продавам куќа до ТЦ Буњаковец

Број на оглас: 2919905 | Објавен на: 15.08.2019, 06:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 313 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1955

Година на реновирање: 1963

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: Иван Милутиновиќ 7

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа до ТЦ Буњаковец К.О.Центар1 и К.П.10 161 градежна парцела 4.2 со потенцијал за изградба на 1544 м2 на деловен и станбен простор телефон 078 824-750 2 632-336

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Sasho

Потврден огласувач