Logo

Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Број на оглас: 2919990 | Објавен на: 27.11.2020, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisar, ili vo blizina. Pratete ponudi na tel ili e-mail don_pupe@hotmail.com ili na tel: 075/340-000

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Pupenuts

Потврден огласувач