Logo

*BMW 530 D FULL

Број на оглас: 2920019 | Објавен на: 15.08.2018, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530D PERFEKTNA SOSTOJBA KOMPLETNO SERVISIRANO REG. SO ZELEN KARTON. POVISE INFO NA 077716917 BAZE

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач