Logo

Ролерки Crane, 90mm, ABEC7, број 43

Број на оглас: 2920027 | Објавен на: 18.08.2018, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Алуминиумски, германски Crane ролерки, број 43 (неколкупати користени). Тркалцата се High Performance и 90 милиметри, а лагерите се ABEC7. Исто така, имаат „shock resist“ и „AIRvent sistem“. Постоечката сопирачка воопшто не е излижана, а има и резервна нова, заедно со алат за монтирање. Купени од Hofer и сè уште под гаранција.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Иво