Logo

Trosobni i cetirisobni stanovi vo objekt Dijamant

Број на оглас: 2920081 | Објавен на: 07.06.2018, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 80 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: ул. Јоаким Стојковски, Пробиштип

Цена: 599 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови трособни и четирисобни станови во станбено-деловен објект „ДИЈАМАНТ“ во Пробиштип. Становите се со квадратура од 53 до 112 м2, по ЦЕНИ ОД 599 евра/м2. Изведбата е фаза „клуч на рака“ со енергетски ефикасни материјали и природно осветлени простории, а имотен лист за Вашиот нов дом добивате веднаш!

ЈУНСКА АКЦИЈА ЗА НАЈБРЗИТЕ - за секој купопродажен договор склучен во месец јуни следува ГРАТИС ОСТАВА!!!!! А при изборот на нов комфорен дом, проверете ги и дијамантските услови за кредитирање со НЛБ Банка!

Повеќе информации може да добиете во Друштво за услуги, трговија и инженеринг АРТ-МАС ГРОУП ДООЕЛ, на телефон и Viber 070 259 066, 071 260 590 или на е-маил artmasgroup@gmail.com

Креирајте го Вашиот топол дом во станбено-деловен објект „ДИЈАМАНТ“ - избрусен во срцето на Пробиштип!

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 АРТ-МАС ГРОУП ДООЕЛ (претпријатие)