Logo

Се продава стан 55м2, центар во близина на Охридска банка

Број на оглас: 2920177 | Објавен на: 26.02.2019, 01:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Центар

Цена: 55.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава трособен стан со вкупна површина од 55м2, на 3ти кат со лифт, југозападно ориентиран во центарот на Охрид, зградата е нова и се наоѓа во близина на Охридската Банка. Распоред : ходник кој води кон дневна соба со трпезариски простор и кујна кои поседуваaт тераса, 2 спални соби од кои едната поседува француска тераса, бања.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач