Logo

Prikolica za tovaranje bali 2-Br New Holland 1006

Број на оглас: 2920220 | Објавен на: 15.02.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikolici za tovaranje na bali New Holland 1006 vo odlicna sostojba so kapacitet od 88-132 bali,,edna e prodadena ima uste edna...

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 aco

Потврден огласувач