Logo

Продажба на PVC прозори и врати

Број на оглас: 2920405 | Објавен на: 19.09.2020, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Продажба на пвц врати прозори
Внатрешни врати ,сигурносни врати
Информации на тел: 070-518-322 Горан

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач