Logo

mercedes sprinter

Број на оглас: 2920500 | Објавен на: 07.05.2019, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111.111 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava vw lt 1998 godina,17 1,cena po dogovor
kontakt 071305343
071 305343
071 305343
071 305343

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач