Logo

Prodavam stan vo Zelezara so NAJUBAV POGLED na celo Skopje

Број на оглас: 2920745 | Објавен на: 20.04.2019, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 92 m²

Греење: Централно

Спрат: 12 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Koce Metalec

Цена: 70.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам стан во Железара во првата кула од страна на Автокоманда, со НАЈУБАВ ПОГЛЕД на цело Скопје
Станот има:
- 3 спални соби
- 1 дневна соба со трпезарија
- 1 кујна
- 1 шпајз
- 1 wc + посебна просторија за машина за перење и бојлер
- 2 големи тераси со перфектен поглед
- 1 подрум

Станот се простира на целиот спрат (без комшии), и има можност со многу мала инвестиција за доградба
Сите надворешни ѕидови се обложени со плута
Зградата има два лифта (обичен + товарен)
24 часа парно греење од Железара
Голем бесплатен паркинг
Сопствено фудбалско игралиште
Сопствено игралиште за кошарка
Парк
Во непосредна близина има: Жито маркет, Пошта, Аптека, Ремедика, Поликлиника Железара, парк шума Гази Баба со трим патека и рекреативен центар, градинка, Основно училиште, Средно училиште, автобуска станица, железничка станица ...

Огласи од: Print Mark

Print Mark

Boris Trajkovski bb
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Print Mark

Потврден огласувач